Θέσεις εργασίας Μηχανικών στην Ελλάδα, στην Κύπρο & Εξωτερικό.

Ζητείται πολιτικός μηχανικός με 3ετή εμπειρία από τεχνική εταιρεία με έδρα την Αθήνα για παρακολούθηση έργων σε Αθήνα και επαρχία. Email: f.vasilopoulos@adconstructions.gr(link sends e-mail) Τηλέφωνα επικοινωνίας: 210 – 5244478, 210 – 5224428

Ζητείται πολιτικός μηχανικός από τεχνική εταιρεία με έδρα την Αθήνα για παρακολούθηση έργου στην Χίο. Email: f.vasilopoulos@adconstructions.gr(link sends e-mail) Τηλέφωνα επικοινωνίας: 210 – 5244478, 210 – 5224428

Η Easy Facilities A.T.E., πρωτοπόρος εταιρεία συντηρήσεων καταστημάτων τραπεζών, αλυσίδων λιανικής και ξενοδοχείων, αναζητεί Μηχανολόγο Μηχανικό για το τμήμα συντήρησης εγκαταστάσεων στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. Προσφέρονται: μόνιμη απασχόληση, πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση και εκτεταμένες δυνατότητες μάθησης και εξέλιξης. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν πτυχίο Ελληνικού Πολυτεχνείου ή Πανεπιστημίου. Αποστολή βιογραφικών στο: hr@easyfacilities.com(link sends e-mail)

Η Easy Facilities A.T.E., πρωτοπόρος εταιρεία συντηρήσεων καταστημάτων τραπεζών, αλυσίδων λιανικής και ξενοδοχείων, αναζητεί Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για το τμήμα συντήρησης εγκαταστάσεων στη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. Προσφέρονται: μόνιμη απασχόληση, πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση και εκτεταμένες δυνατότητες μάθησης και εξέλιξης. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν πτυχίο Ελληνικού Πολυτεχνείου ή Πανεπιστημίου. Αποστολή βιογραφικών στο: hr@easyfacilities.com(link sends e-mail)