Το 2ο Πιστοποιημένο από την Pix4D Workshop έρχεται στην Αθήνα! 15-16 Ιουνίου 2017 από την GeoSense

Η GeoSense με μεγάλη χαρά σας προσκαλεί στο δεύτερο κατά σειρά Pix4D Workshop στην Ελλάδα, πιστοποιημένο από την διεθνώς αναγνωρισμένη Ελβετική εταιρία φωτογραμμετρικού λογισμικού Pix4D.

Το 2ο Πιστοποιημένο από την Pix4D Workshop διεξάγεται 15-16 Ιουνίου 2017 στην Αθήνα από την GeoSense, το μοναδικό στην Ελλάδα και 1 στα 5 μόλις πιστοποιημένα εκπαιδευτικά κέντρα της Pix4D παγκοσμίως, και απευθύνεται σε όλους όσους επιθυμούν να γνωρίσουν εμπεριστατωμένα τη σύγχρονη φωτογραμμετρία και να αποκτήσουν έγκυρη πιστοποίηση στην σωστή και αποτελεσματική χρήση του Pix4Dmapper, λαμβάνοντας Πιστοποιητικό Τεχνογνωσίας Pix4D από την ίδια την Pix4D!

Η GeoSense, στο διάρκειας 2 ημερών Pix4D Workshop (15-16/06/2017, 09.00-17.00) θα παρουσιάσει αναλυτικά όλες τις σύγχρονες μεθόδους φωτογραμμετρικής επεξεργασίας δεδομένων, κατάλληλες για χρήσεις όπως χαρτογραφία, κτηματογραφήσεις, αποτυπώσεις, παραγωγή 3D μοντέλων, ογκομετρήσεις, διαχείριση μεγάλων τεχνικών έργων, επιθεώρηση παγίων και τεχνικών έργων, γεωργία ακριβείας, φωτογραμμετρικές αποτυπώσεις εσωτερικών χώρων με επίγεια και εναέρια μέσα, αρχαιολογία, real estate, εκτίμηση ζημιών από φυσικές καταστροφές κ.α., ενώ θα καθοδηγήσει διεξοδικά τους συμμετέχοντες στην χρήση και αξιοποίηση του πιο «έξυπνου» και ισχυρού λογισμικού φωτογραμμετρίας παγκοσμίως, Pix4Dmapper!

Το πρόγραμμα είναι δομημένο με τέτοιο τρόπο, ώστε η παρακολούθηση του να είναι δυνατή από κάθε συμμετέχοντα, γνώστη ή όχι του λογισμικού της Pix4D, με την εγγύηση ποιότητας και τεχνογνωσίας της GeoSense και την αντίστοιχη βεβαίωση παρακολούθησης και έγκυρου πιστοποιητικού εξειδίκευσης σε κάθε ενδιαφερόμενο από την ίδια την Pix4D!

Η 1η ημέρα του Pix4D Workshop, Πέμπτη 15 Ιουνίου 2017 είναι κατάλληλη για όλους όσους δεν έχουν αντίστοιχη εμπειρία στο λογισμικό φωτογραμμετρίας της Pix4D, δίνοντας την δυνατότητα απόκτησης πιστοποιημένης γνώσης.

Η 2η ημέρα  του Pix4D Workshop, Παρασκευή 16 Ιουνίου 2017 είναι κατεξοχήν Hands on Training, δίνοντας τη δυνατότητα πρακτικών εφαρμογών, ανάλυσης και επεξεργασίας δεδομένων.

Για όλους όσους παρακολουθήσουν τη 2η ημέρα του Pix4D Workshop (Παρασκευή 16.06.2017), απαραίτητες προϋποθέσεις για την δική τους διευκόλυνση είναι:

1. Η χρήση προσωπικού τους Η/Υ με 64bit Windows λειτουργικό σύστημα, επεξεργαστή Intel i5/i7, μνήμη RAM κατ’ ελάχιστο 4Gb, Ελεύθερο χώρο τουλάχιστον 5Gb και κάρτα γραφικών συμβατή με OpenGL 3.2.
  2. H εγκατάσταση της νεώτερης έκδοσης του λογισμικού Pix4Dmapper Pro και η ενεργοποίηση δοκιμαστικής άδειας χρήσης. Για περισσότερες πληροφορίες, πατήστε εδώ: https://cloud.pix4d.com/download/ ή επικοινωνήστε με την GeoSense στο email mail@geosense.gr  ή στα τηλέφωνα 2310 953353 & 350.

Μετά την άκρως επιτυχημένη διοργάνωση στην Θεσσαλονίκη, η GeoSense διοργανώνει για δεύτερη συνεχή φορά το Pix4D Workshop, στην Αθήνα αυτή την φορά, δίνοντας μια εξαιρετική ευκαιρία να έρθετε πρόσωπο με πρόσωπο με τους ειδικούς, να αποκτήσετε πιστοποιημένη από την ίδια την Pix4D γνώση στις μεθόδους της σύγχρονης φωτογραμμετρίας και των εφαρμογών της και μάλιστα, σε εξαιρετικές τιμές!

1η ημέρα (15.06.2017): τιμή συμμετοχής 250,00€ (+ ΦΠΑ 24%)
2η ημέρα (16.06.2017): τιμή συμμετοχής 250,00€ (+ ΦΠΑ 24%)
1η & 2η ημέρα (15-16.06.2017): τιμή συμμετοχής 400,00€ (+ ΦΠΑ 24%)

Έκπτωση 15% σε όλους τους φοιτητές (με την ένδειξη της φοιτητικής τους κάρτας)

Δηλώστε τώρα την συμμετοχή σας και αποκτήστε την γνώση που θα οδηγήσει την επιχείρηση σας σε νέα επίπεδα απόδοσης και παραγωγικότητας!

Πατήστε εδώ για την εγγραφή σας.

Λόγω περιορισμένων θέσεων, θα τηρηθεί αυστηρά η σειρά προτεραιότητας.

Σε περίπτωση ανάγκης ακύρωσης συμμετοχής το αργότερο έως την Τετάρτη 31.05.2017,  επιστρέφεται το 60% του ποσού συμμετοχής.

Όλοι οι συμμετέχοντες με την παρακολούθηση του σεμιναρίου εκτός από το πιστοποιητικό τεχνογνωσίας Pix4D, θα λάβουν:

1. Έκπτωση ίση με το κόστος συμμετοχής του Workshop για κάθε άδεια Pix4Dmapper Pro εντός 30 ημερών από την διεξαγωγή του σεμιναρίου
2. Έκπτωση 5% για όλους του κατόχους DJI drones για την άδεια Yearly Rental Pix4Dmapper Pro εντός 30 ημερών από την διεξαγωγή του σεμιναρίου

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα των δύο ημερών και φροντίστε για την έγκαιρη συμμετοχή σας

Πληροφορίες για την τοποθεσία διεξαγωγής του σεμιναρίου μπορείτε να βρείτε εδώ

Διατίθεται ΔΩΡΕΑΝ στάθμευση στο υπόγειο parking του ξενοδοχείου.

Για κράτηση δωματίων στο ξενοδοχείο Novotel Hotel Athens, πατήστε εδώ ή επικοινωνήστε με το τμήμα κρατήσεων (210 82 00 700) αναφέροντας την συμμετοχή σας στο σεμινάριο.